S blížícím koncem roku 2021 si připomínáme výborné výsledky, kterých dosáhli mladí hasiči při podzimních závodech. Pořadatelům se podařilo v nelehkém roce, poznamenaném pandemií, uspořádat kvalitní závody a naši "soptíci" si v nich vedli opět skutečně skvěle. Více v hodnoceních Míry Lukeše, kterému jako trenérovi patří velká část úspěchu, stejně jako dalším členům týmu.

 

 

 

 

V neděli 6.9. 2020 jsme se zúčastnili s týmem starších a dorostu hasičské soutěže  v požárním útoku ,, O pohár obce Odranec”. Oba naše nasazené týmy ve své kategorii zvítězily a tak jsme si domů dovezli 2x zlatou medaili. Tým starších zvítězil s časem 17,046s, tým dorostu zvítězil s časem 17,808s.

 Nejlepším proudařem dne se stala Mirečka Stupková s úžasným časem 15,71s.

 

 

V neděli 12.9. 2021 se náš tým zúčastnil dalšího hasičského závodu, tentokrát v Zubří. Náš tým pokračoval na vítězné vlně, a potvrdil, že vítězství v Odranci nebyla jen náhoda. V Zubří jsme také zvítězili. Družstvo starších žáků zvítězilo s časem 16,78s Družstvo dorostu zvítězilo s časem 16,00s. Nejlepším proudařem za dorost se stala Janča Svatoňová s časem 15,87s.

  V neděli 19.9. 2021 se náš tým zúčastnil letos posledního hasičského závodu, tentokrát v Maršovicích. Náš tým předvedl další skvělé výkony. Starší žáci opět zvítězili a završili sezónu zlatým hattrickem. Dorost se musel “spokojit“ s druhým místem, když od prvního místa je dělilo pouhých 0,08s. Prožili jsme další úžasný a nezapomenutelný závod….  GRATULULEJEME !!!