Každoročně vás v jarních měsících informujeme o plánovaných akcích na Obůrce během letní sezóny. Mělo tomu být tak i letos, ale bohužel je nakonec všechno jinak.

Dětský den

Tato pravidelná akce byla prozatím zrušena, zřejmě ji zopakujeme až příští rok.

 Rokytenská harmonika

Tradiční setkání harmonikářů jsme se nakonec rozhodli přeložit na příští rok. Vážíme si každoroční velké účasti a chceme, aby si setkání vždy řádně užili jak hosté, tak účinkující. S dodržováním rozestupů a dalšími omezeními by to nebylo ono. Ale již nyní si můžete poznačit předběžný nový termín, a to

18. července 2021.

 

21. srpna: MAY DAY

Ani tuto kapelu již není nutné představovat, její každoroční srpnové koncerty mají na Obůrce čím dál větší návštěvnost. JE TO LETOŠNÍ JEDINÁ AKCE NA OBŮRCE, která zůstává nezrušená, těšíme se tedy na vaší návštěvu a snad si akci všichni užijeme!

 ***************************************************************************************************************************************************************

Zrušit jsme museli také oslavu 120 let od založení našeho sboru. I tato oslava má již svůj náhradní termín, a sice 4. července 2021. Již nyní pro vás připravujeme bohatý program, o detailech vás budeme včas informovat a už teď se těšíme na samotnou akci i vaši účast.