Jaro je tu a je tedy pomalu čas seznámit vás s letošními připravovanými akcemi nejen na Obůrce. Nechybět bude sběr železného šrotu, dětský den, ani Umíhovno. Zde jsou tedy termíny:

27. dubna: Sběr železného šrotu

I letos vám budeme velmi vděčni za každé kilo železného šrotu, které připravíte v tento termín k odvozu. Peníze, které za šrot obdržíme, vždy použijeme na věci, které nemůžeme koupit z rozpočtu a které nám pomohou v činnosti. Například loni nám pomohly dofinancovat velký párty stan, kterým můžeme zastřešit pár laviček při kulturních akcích na Obůrce. Letos bychom rádi pořídili ještě jeden a pak nemusíme mít strach, jestli na dětský den přijde přeháňka nebo ne... Takže předem děkujeme.

 

1. června: Dětský den

Vezměte své ratolesti a dorazte si s nimi zasoutěžit, ani letos nebude chybět DJ David Hamerský, připraveno bude občerstvení a žádné dítě neodejde s prázdnou. Začátek ve 14. hodin.

 

14. července: Rokytenská harmonika

Na 11tý ročník již vyhlášeného setkání harmonikářů se těší jak harmonikáři, tak hosté. První harmonikáři se nám již v těchto dnech hlásí s potvrzením účasti, opět se tedy bude na co těšit.

 

10. srpna: UMÍHOVNO

Spousta lidí již zná tuto kapelu s trošku zavádějícím názvem. Loni se akci nakonec uspořádat nepodařilo, letos ale určitě již koncert dopadne, přijďte se tedy pobavit  a poslechnout oblíbené písničky.

 

23. srpna: MAY DAY

I tato kapela se k nám vrací, letos po třetí. A s čím dál větším úspěchem. Snad se tedy zábava s jejich účastí zadaří i letos.