I v letošním roce je připraveno několik kulturních akcí na Obůrce. Jelikož se první pomalu blíží, zde jsou jejich termíny, abyste si mohli zaškrtnout termín v kalendáři a přijít podpořit místní hasiče, kteří je připravují a hlavně se dorazit pobavit, určitě je z čeho vybírat:

 

3. června: Dětský den

Vezměte své ratolesti a dorazte si s nimi zasoutěžit, ani letos nebude chybět DJ David Hamerský, připraveno bude občerstvení a žádné dítě neodejde s prázdnou. Začátek ve 14. hodin.

 

16. července: Rokytenská harmonika

Tradiční setkání harmonikářů, které již není třeba představovat. Loni se zúčastnil mimo jiné harmonikář s kapely Kapka, kterou znají někteří z vás z televizní stanice Šlágr. Letos se sestava účinkujících teprve připravuje, ale opět to bude více než dvacet harmonikářů, kteří se k nám rádi vracejí, aby vám pár písniček zahráli. Začínáme ve 14. hodin.

 

5. srpna: UMÍHOVNO

Loni jsme avizovali tuto známou kapelu, ale koncert nakonec bohužel z technických důvodů nedopadl. Letos se toto již opakovat snad nebude a členové kapely se již těší, až vám na Obůrce zahrají k tanci i poslechu. Přesný čas bude ještě upřesněn, orientačně cca v 19h.

 

18. srpna: Rocksor

Kdo by neznal Zuberskou šestku. Ta má již své následníky, junioři hrají po svém, také úspěšně. Klasická taneční zábava, ideální program pro letní večer na Obůrce.