Jak jsme psali v minulém článku, měla by na konci března proběhnout kolaudace hlavních kanalizačních stok a v ten moment se mohou začít připojovat jednotlivé domácnosti na novou splaškovou kanalizaci. Přesný termín není znám, proto je vždy nutné se nejdříve dohodnout s panem Filou z VAS Žďár n/S, který přípojku musí také fyzicky vidět. Lomové body přípojky musí být geodeticky zaměřeny. Kontakt na VAS naleznete pod tímto odkazem: http://www.vodarenska.cz/cs/sluzby/cisteni-kanalizace

Přípojky si každý majitel nemovitosti zařizuje sám, v minulém článku o přípojkách jsme psali o možných nabídkách dodavatelů, nyní uvádíme první dvě. Pokud má kdokoli další tip, prosím napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zemní práce bude na Rokytně určitě provádět mj. pan Petr Horníček z Bohuňova, tel. 773 109 676. Má větší otočný bagr s cenou 650,- Kč/hod a malý pásový bagr s cenou 450,- Kč/hod. 

Materiál pro kanalizační přípojky nabízí např. DINST Nové Město na Moravě, ulice Nečasova. Pro zatížené plochy je lépe volit kruhovou tuhost SN8.