Od pondělí 23. 7. probíhá poslední fáze hlavních prací na nové splaškové kanalizace v silnici II/354. Oficiálně je uzavřen úsek nad Maršovicemi a celý průtah Rokytnem, autobusy nejezdí. Důležitou informací je prodloužení konce této etapy až na poslední červencový den. Konec prací tedy bude až v úterý 31. 7., od středy 1. srpna by měla být silnice už průjezdná.

Velký finišer pro pokládku obrusné vrstvy by měl být na Rokytně v pondělí a úterý 30. - 31. 7.. V tyto dva dny bude průjezd nejsložitější, při pokládce asfaltové vrstvy ani následně při jejím chladnutí se nebude smět na silnici vjíždět, proto prosíme všechny obyvatele přijíždět od Vlachovic a odstavit auto na spodním konci. 

Viz také zápis z posledního kontrolního dne stavby: TDI žádá zástupce osadního výboru o vyhlášení zákazu vjezdu všech vozidel na komunikaci II/354 ve dnech 30.7.2018.a 31.7.2018 z důvodu pokládky obrusné vrstvy. Při vjezdu na čerstvě položený koberec může dojít k poškození jak povrchu komunikace, tak pneumatik vozidel vlivem vysoké teploty asfaltové směsi.